HOLLYWOOD in DANCE

Katowice | Spodek

29.05.2024


Hollywood in Dance: Premierowe Widowisko w Polsce

Odkryj magię kina i tańca – "Hollywood in Dance" po raz pierwszy zawita do Polski, przenosząc Cię w niezwykły świat emocji i wielkich filmowych przebojów.Zapraszamy na niezapomniane widowisko, gdzie muzyka spotyka się z ruchem, a marzenia przeplatają z rzeczywistością.

Hollywood in Dance to fascynujący spektakl, w którym Polska Orkiestra Muzyki Filmowej stworzy soniczny krajobraz, a tancerze i akrobaci przetłumaczą każdą nutę na język ciała i ruchu.

Wyobraź sobie najbardziej porywające melodie z hollywoodzkich kinowych hitów – od wzruszających ballad po epickie motywy przygodowe. Każdy utwór zagrany na żywo przez wybitnych muzyków, zaśpiewany przez najlepszych polskich solistów, staje się tłem dla spektakularnej choreografii.

Balet, taniec nowoczesny, a nawet akrobacje powietrzne – to wszystko tworzy niepowtarzalną opowieść, w której każdy ruch jest odpowiedzią na dźwięk. Scena Hollywood in Dance jest natomiast płótnem, na którym artyści malują emocje. Wzruszenie, radość, napięcie...

Wszystkie te uczucia znajdują swoje odzwierciedlenie w dynamicznych i pełnych gracji układach tanecznych.

Przeżyjesz z nami historie miłości, przygody, dramatu i triumfu, jakie znamy z najlepszych produkcji filmowych.

Hollywood in Dance to nie tylko koncert, to wyjątkowe doświadczenie, które poruszy Twoje zmysły i wyobraźnię.

Nie przegap okazji, by być częścią tego wydarzenia.

Na scenie:100 osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej i chór, tancerze i akrobaci z grupy Everest Production, wokalistki i wokaliści polskiej sceny muzycznej, porywające efekty wizualne i multimedialne. Kup bilet, zanurz się w świecie dźwięków i ruchu, pozwól, aby

Hollywood in Dance przeniosło Cię w miejsce, gdzie muzyka i taniec mówią więcej niż słowa

KUP BILET

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Artyści współpracujący do tej pory z POMF świadczą o jej prestiżu.

Andrea Bocelli, Sanah , Beata Kozidrak, Urszula, Kayah, 2 Cellos , Albano i Romana Power, Enigma i wielu innych.

Orkiestra została założona w 2011 roku przez

Maestro Przemysława Piotra.

Misję orkiestry określają 3 słowa:

Pasja – miłość do muzyki, miłość do publiczności

Przyjaźń – Orkiestra to nie tylko koncerty – to ludzie, którzy dzielą się wspólną pasją

Charytatywność – niezwykłe jest to, że muzyką możemy wspierać. Podczas koncertów przeprowadzane są zbiórki charytatywne na różne potrzeby.


Skład orkiestry stanowią muzycy zawodowo związani z polskimi filharmoniami i operami oraz wyróżniający się studenci. Orkiestra do współpracy zaprasza także muzyków z zagranicy. To jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce Ponad 70-ciu muzyków występuje pod przewodnictwem założyciela orkiestry – Maestro Przemysława Piotra od 2011 roku. Właśnie ta orkiestra jako pierwsza opracowała głównie utwory największych światowych dzieł kinematografii.

W projektach realizowanych przez orkiestrę biorą udział soliści znani z największych polskich i światowych scen muzycznych. POMF to zespół ludzi połączonych muzyczną pasją, którzy poza licznymi codziennymi obowiązkami zawodowymi pragną doskonalić swój muzyczny warsztat poprzez wykonywanie bogatego i różnorodnego repertuaru w doskonałych aranżacjach. Z pasji i miłości do muzyki powstała orkiestra, którą cechuje młodość, świeżość interpretacji i radość.

Podczas koncertów te pozytywne emocje przenoszone są na słuchaczy, których spore już rzesze zgodnie podkreślają, że muzycy Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej to nie celebryci, ale wspaniali, młodzi ludzie, którzy kochają muzykę i przekazują tę miłość swoim odbiorcom.

KUP BILET

GRUPA TANECZNO-AKROBATYCZNA
EVEREST

Everest Production łamie bariery pomiędzy cyrkiem, tańcem

i teatrem.

Łączy takie dziedziny jak: akrobatyka, taniec, sztuki walki, iluzja, akrobatyka powietrzna czy ruch sceniczny, a wszystko to połączone magiczną muzyką. Skupia się na niezwykłych

i unikalnych gatunkach artystycznych. Ich celem jest tworzenie oryginalnych produkcji wykonywanych przez najlepszych artystów z zastosowaniem twórczych pomysłów opracowywanych na indywidualne potrzeby.

Spektakle takie jak Prometeusz, który jest ich dziełem flagowym grane są przez wiele lat, wciąż na nowo oczarowując publiczność.

W Hollywood in Dance sprawią, że prawa fizyki przestaną działać, a to co niemożliwe stanie się rzeczywistością.

KUP BILET